Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: More
sr: Више

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.
