Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: More
sv: Mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Active
sv: Aktiv

en: Payment
sv: Betalning

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Shipping
sv: Leverans

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Loading...
sv: Laddar...

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »
