Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
