Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: More
uk: Ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Active
uk: Активно

en: Payment
uk: Оплата

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Shipping
uk: Доставка

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Starting...
uk: Початок…

en: Free shipping
uk: Безплатний довіз

en: Referenced products
uk: Товари за посиланнями
