Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: More
ur: مزید

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔

en: « First
ur: » ابتدائی
