Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Active
am: ገባሪ

en: Sort by
am: ደርድር

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።
