Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: More
ast: Más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Active
ast: Activu

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.
