Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: More
be: Болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Active
be: Актыўна

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.
