Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: More
bg: още...

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Active
bg: Активен

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Shipping
bg: Доставка

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.
