Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: More
ca: Més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Active
ca: Actiu

en: Payment
ca: Pagament

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Shipping
ca: Tramesa

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Loading...
ca: Carregant...

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
