Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: More
cy: Mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Payment
cy: Taliad

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: An error has occurred.
cy: Mae gwall wedi digwydd.

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
