Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།
