Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: More
el: Περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Active
el: Ενεργό

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Shipping
el: Έξοδα αποστολής

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -
