Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: More
eo: Pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Active
eo: Aktiva

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.

en: - All -
eo: - Ĉio -
