Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: More
eu: Gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Active
eu: Aktiboa

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »
