Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: More
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Active
fil: Aktibo

en: An error has occurred.
fil: May maling naganap.
