Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: More
fr: Plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Active
fr: Actif

en: Payment
fr: Paiement

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Sort by
fr: Trier par

en: Shipping
fr: Expédition

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: An error has occurred.
fr: Une erreur s'est produite.

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Free shipping
fr: Livraison gratuite
