Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: More
gu: વધુ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.
