Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: More
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Active
he: פעיל

en: Payment
he: תשלום

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Shipping
he: משלוח

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Loading...
he: טוען...

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Free shipping
he: משלוח חינם
