Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: More
hi: अधिक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Active
hi: सक्रिय

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: An error has occurred.
hi: एक त्रुटि हुई

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
