Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: More
hr: Više

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Active
hr: Aktivno

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Shipping
hr: Dostava

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.
