Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Image
ht: Imaj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
