Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: More
hu: Több

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Active
hu: Aktív

en: Payment
hu: Fizetés

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Shipping
hu: Szállítás

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Starting...
hu: Indítás...

en: Referenced products
hu: Hivatkozott termékek
