Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: More
is: Meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Active
is: Virkt

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Loading...
is: Hleð...

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Free shipping
is: Frí sending
