Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: More
it: Altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Active
it: Attivo

en: Payment
it: Pagamento

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Sort by
it: Ordina per

en: Shipping
it: Spedizione

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Loading...
it: In caricamento...

en: An error has occurred.
it: Si è verificato un errore.

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Free shipping
it: Spedizione gratuita
