Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: More
ka: მეტი

en: Image
ka: სურათი

en: Active
ka: აქტიური

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: - All -
ka: - ყველა -
