Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: More
km: បន្ថែម

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Active
km: សកម្ម

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។
