Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: More
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Active
ku: چالاکە

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا
