Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: More
lv: Vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Payment
lv: Maksājums

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Shipping
lv: Piegāde

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
