Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
