Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: More
ne: थप

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
