Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: More
nn: Meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Active
nn: Aktiv

en: Payment
nn: Betaling

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd

en: - All -
nn: - Alle -
