Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: More
pl: Więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Active
pl: Aktywne

en: Payment
pl: Płatność

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Shipping
pl: Dostawa

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »
