Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: More
si: තව

en: Image
si: රූපය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
