Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: More
sl: Več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Active
sl: Aktiven

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
