Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: More
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: An error has occurred.
ta: ஒரு பிழை ஏற்பட்டுள்ளது.

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
