Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: More
te: మరిన్ని

en: Image
te: బొమ్మ

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: An error has occurred.
te: ఏదో లోపం దొర్లింది.

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
