Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: More
ug: داۋامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
