Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Priority
af: Prioriteit

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: No data
af: Geen data

en: edit
af: redigeer

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Statistics
af: Statistieke

en: Options
af: Opsies

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Sources
af: Bronne
