Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Priority
ar: الأولوية

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Top
ar: الأعلى

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Taxonomy settings
ar: إعدادات التصنيفات

en: Options
ar: الخيارات

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: OK
ar: موافق

en: Sources
ar: المصادر

en: Standard
ar: معياري

en: Analysis
ar: التحليل

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@link_path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: You must select something to filter by.
ar: يجب أن تختار مرشح.
