Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: No data
be: Няма дадзеных

en: edit
be: рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Top
be: Верх

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Taxonomy settings
be: Налады таксаноміі

en: Options
be: Налады

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Sources
be: Крыніцы

en: Standard
be: Стандарт

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Сцежка '@link_path' або памылковая, або вы не маеце дасягу да яе.

en: You must select something to filter by.
be: Вы павінны абраць нешта для фільтру.
