Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: No data
fi: Ei tietoa

en: edit
fi: muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Top
fi: Ylhäällä

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Taxonomy settings
fi: Luokittelun asetukset

en: Options
fi: Valinnat

en: Page
fi: Sivu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Sources
fi: Lähteet

en: Standard
fi: Standardi

en: Analysis
fi: Analyysi

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fi: Hakemistopolku '@link_path' on virheellinen tai pääsy siihen on kielletty.

en: Keyword
fi: Avainsana

en: You must select something to filter by.
fi: Sinun on valittava suodatusehto.
