Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: edit
fil: wastuhin

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: Page
fil: Pahina

en: Filter
fil: Salain

en: Sources
fil: Mga pinagmulan

en: Standard
fil: Karaniwan
