Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Priority
hr: Prioritet

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: No data
hr: Nema podataka

en: edit
hr: uredi

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Taxonomy settings
hr: Postavke taksonomije

en: Options
hr: Opcije

en: Page
hr: Stranica

en: Filter
hr: Pročisti

en: OK
hr: U redu

en: Sources
hr: Izvori

en: Standard
hr: Standardno

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '@link_path' ili je nevaljana ili vi nemate dopuštenje pristupa.

en: You must select something to filter by.
hr: Morate odabrati način na koji ćete pročistiti.
