Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Statistics
ku: ئامار

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: OK
ku: باشە

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Standard
ku: ستاندارد
