Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Priority
oc: Prioritat

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: edit
oc: modificar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Top
oc: Naut

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Options
oc: Opcions

en: Page
oc: Pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Sources
oc: Fonts

en: Standard
oc: Estandard

en: Import data
oc: Données a importar

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: La ruta '@link_path' es pas valida o no i teniu accès.

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Nid
oc: Nis

en: You must select something to filter by.
oc: Vos cal seleccionar un critèri de filtratge.
