Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс
