Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Priority
pl: Priorytet

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: No data
pl: Brak danych

en: edit
pl: edytuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Top
pl: Góra strony

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Taxonomy settings
pl: Ustawienia kategorii

en: Options
pl: Opcje

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: Sources
pl: Źródła

en: Standard
pl: Standardowe

en: Analysis
pl: Analiza

en: Import data
pl: Importuj dane

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka @link_path jest nieprawidłowa lub użytkownik nie posiada odpowiednich uprawnień.

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Nid
pl: ID węzła

en: You must select something to filter by.
pl: Należy podać kryterium filtrowania.

en: No keywords available.
pl: Brak dostępnych słów kluczowych.

en: Min value
pl: Minimalna wartość

en: Max value
pl: Maksymalna wartość
