Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: None
ps: هېڅ يو

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: OK
ps: سمه ده

en: Standard
ps: معياري

en: Keyword
ps: آرويىونه
