Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sources
sr: Извори
